Wizz Air, найбільший лоу-кост авіаперевізник у Центральній та Східній Європі, на днях оголосив про поставку другого Airbus A320 на свою базу в Києві.

З кінця серпня 2017 року авіакомпанія відкриє два нові рейси з Києва до Копенгагена (Данія) і Нюрнберга (Німеччина). Новий літак також дасть можливість збільшити щотижневу частоту авіаперельотів на існуючих маршрутах з Києва в Будапешт, Дортмунд, Кельн, Гамбург, Мюнхен Меммінген та на новому напрямку Wizz Air – до Братислави, який авіакомпанія відкрила 17 грудня.

iev-bts3

Перший міжнародний рейс Wizz Air був виконаний з Києва до Лондона в 2008 році. З тих пір Wizz Air перевезла в / з Києва понад 4,5 мільйонів пасажирів. З червня 2015 року Wizz Air Hungary виконує рейси зі своєї київської бази. З постачанням на цю базу другого літака авіакомпанія інвестує в Київ 98 млн євро та створює 36 додаткових робочих місць.

З урахуванням нових рейсів Wizz Air пропонує з Києва лоу-кост перельоти по 16 напрямкам в 8 країн. Завдяки відкриттю нових маршрутів з Києва, авіакомпанія запропонує своїм пасажирам більше 750 000 місць в 2017 році, що на 64% більше в порівнянні з минулим роком. Квитки на нові рейси в Копенгаген та Нюрнберг вже у продажу за ціною від 829 грн., до Братислави від 1109 грн. на сайті

www.wizzair.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

four − 2 =