26-го жовтня стартував перший прямий переліт із Киїєва на острів Пхукет.

Вісім з половиною годин і ви в раю, насолоджуєтеся супчиком Том Ям, краєвидами і думаєте, куди краще податися спочатку – до храмових споруд, на шоу трансвеститів чи на острів Пхі Пхі, де знімався фільм Пляж!

Рейс запустила компанія Anex Tour у партнерстві з авіакомпанією Azur Air. Поки що тричі на місяць, після Нового Року частоту планують збільшити до двох разів на тиждень. Boeing 767-300 завтра перенесе триста українців до пальм і океану.

! DSC_0886

Гендиректор Anex Tour в Україні Ількер Адігюзель повідомив, що перші два рейси вже заповнені.

! DSC_0841

Ніколас Дімітров, голова туристичного представництва Таїланду в Україні додав, що Пхукет – це відпочинок на порядок вищого рівня, ніж Патая, наприклад. Сюди можна їхати родинами із дітьми. Готелі із пляжами, сервіс, чистота – з цим усім тут порядок!

Вартість десятиденного туру на Пхукет – від 950 доларів.

Окремо авіаквитки не продаються, оскільки це чартерний рейс.

Виїзний туризм до Таїланду (за данимиТАТ):

  • Майже 61 тисяча українських туристів відвідали Таїланд протягом 2017 року, що дозволило Україні посісти 2-ге місце у Центральній та Східній Європі за кількістю поїздок до Таїланду, поступившись лише Польщі.
  • Очікується, що поточного року Таїланд відвідають 70 тисяч українців.
  • Українці – лідери у світі за тривалістю поїздок до Таїланду: у 2017 році середня тривалість однієї поїздки склала майже 22 дні.
  • З метою розвитку туризму до Таїланду з країн Центральної та Східної Європи, включно з Україною, ТАТ відкрив регіональне представництво в Празі у вересні 2015 року, а пізніше місцеве представництво в Києві у лютому 2017 року.
  • Основне завдання українського офісу ТАТ – співпраця з національними та міжнародними партнерами (туроператорами, авіалініями тощо) з метою розробки нових продуктів та проведення промоактивностей, які максимально враховуватимуть інтереси та вподобання українських мандрівників до Таїланду.
  • Понад 35 мільйонів туристів з усього світу відвідали Таїланд у 2017 році, що принесло цій країні 57,5 млн доларів США доходу. Таким чином, Таїланд посів 4місце в світі за рівнем доходів від туризму (після США, Іспанії та Франції).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

two + seventeen =