Rixos та Qetaifan Projects (дочірня компанія провідного світового девелопера Katara Hospitality, заснована для управління амбітним девелоперським проектом Qetaifan Island North) підписали Меморандум про управління та експлуатацію готелів, шопінг-авеню, аквапарку та пляжного клубу

– Ця угода знаменує собою перший проект бренду Rixos Hotels в Катарі, – заявив Шейх Наваф бін Джассімбін Джабер Аль Тані, Голова Katara Hospitality.

– Ми впевнені, що високі стандарти бренду Rixos Hotels є стратегічними для розвитку проекту Qetaifan Island North, адже важливо, щоб у нас був оператор, який розуміє і поважає цей унікальний напрямок, забезпечуючи його гідне місце на регіональному та світовому ринку», – додав Шейх Наваф бін Джассімбін Джабер Аль Тані.

Пан Фетах Тамінджи, засновник та голова правління Rixos Hotels зазначив:

“Відкриття нових напрямків завжди було стратегічною метою Rixos, з моменту заснування бренду у 2000 році.

Ми впевнені, що з кожним новим напрямком наш горизонт розширюється, наближаючи нас до статусу глобального бренду. На сьогоднішній день, прапор Rixos майорить на трьох континентах і в семи країнах.

Ми пишаємося тим, що пропонуємо наші послуги під власним брендом тепер і в Катарі й докладемо всіх зусиль, щоб зробити свій внесок в розвиток туризму цієї чудової країни в рамках партнерства з Qetaifan Projects.

Ми цінуємо довіру наших партнерів і користуємося можливістю розширити портфоліо послу Групи в регіоні.”

Довідка Мандрів:

Rixos Hotels, створена у 2000 році, пропонує розкішне 5-зіркове розміщення в 25 готелях, 17 з яких є морськими курортами. Мережа Rixos налічує понад 9 тисяч номерів, розташованих в 7 різних країнах, та близько 10 тисяч співробітників. Rixos Hotels втілює традиційну турецьку гостинність і пропонує унікальні оздоровчі клуби, що відрізняються розкішною атмосферою й найкращим розташуванням.

Мережа готелів Rixos Hotels також володіє унікальним досвідом в індустрії розваг і проводить близько 1600 розважальних заходів на рік, доставляючи радість більш ніж 150 тисячам дітей. Концепції “Все включено – Все ексклюзивно” і “Мистецтво відпочинку”, впроваджені Rixos Hotels, передають справжню суть бренду. Завдяки своїй бездоганній репутації в індустрії гостинності та уважності до деталей, Rixos Hotels отримала глобальні рейтинги і високі нагороди від спеціалізованих організацій, включаючи “Five-star American Diamond Hospitality Award”, “CondéNast” та “The World’s Greatest Hotel”. Мережа Rixos пишається тим, що їй надають перевагу провідні туристичні агентства й туроператори.

Qetaifan Project – дочірня компанія Katara Hospitality – була створена через зростаючий попит на високоякісні туристичні об’єкти в Катарі. Qetaifan Projects розроблятиме і керуватиме проектом Qetaifan Island North, сприяючи стійкому успіху Katara Hospitality.

Qetaifan Island North район міста Лусаїл, який налічує сім пляжів, що робить його головною набережною міста. Площа острова становить 1,3 млн кв. м, з них 830 тисяч кв. м зайняті під інфраструктурні об’єкти.

Катар – перша арабська країна, яка проведе чемпіонат світу з футболу 2022 року. У зв’язку з цією подією QetaifanProjects працює над створенням інфраструктури, здатної обслужити велику кількість туристів, включаючи готелі, торгові центри, ресторани й унікальні місця для відпочинку, такі як Місто водних ігор, а також великі зелені зони. Це слугує справі реалізації Національного бачення Катару до 2030 року і, зокрема, розвитку туризму шляхом урбанізації та втілення в життя великої кількості проектів в різних галузях національної економіки.

Меморандум підписали  Його Високість Шейх Навафбін Джасімбін Джабер Аль Тані, Голова Katara Hospitality та пан Феттах Тамінджи, Засновник та Голова Правління Rixos Hotels. На підписані також були присутні Його Високість Шейх Нассербін Абдулрахман Аль Тані, Заступник Голови Katara Hospitality та Генеральний директор Qetaifan Projects; пан Джамаль Аль Каабі, член Правління; пан Жан-Батист Речера, віце-президент з розвитку Accor Hotels на Близькому Сході; а також інше вище керівництво.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

13 + 5 =