Генеральний директор компанії TEZ TOUR в Україні Олександр Новіковський анонсував новий напрямок компанії в Греції – острів Родос.

Дімітріс Харітідіс та Олександр Новіковський

Чартерна програма на Родос з Києва стартує 31 травня і триватиме до 27 вересня. Вартість відпочинку починається від 380 € на людину за сім ночей зі сніданком і вечерею.

Також TEZ TOUR продаватиме “традиційні” Крит і Пелопоннес.

Комерційний директор TEZ TOUR Аркадій Маслов

Програма на Крит розпочнеться 28 квітня і триватиме до 13 жовтня, на півострів Пелопоннес – 1 червня і триватиме до 21 вересня.

Керуючий директор грецького офісу TEZ TOUR GREECE Дімітріс Харітідіс розповів про 40% зростання туристичного потоку з України до Греції за минулий рік.

Так, у 2017 році на Крит прилетіло 16227 українців, а в 2018 – 22882, з них 6266 були відправлені компанією TEZ TOUR.

«І хоча загальні цифри ще далекі від показників 2013 року, тенденція тішить, – радіє Дімітріс Харітідіс. – Багаторічна співпраця TEZ TOUR з провідними грецькими мережевими готелями дає можливість нашій компанії запропонувати ринку України конкурентний продукт».

Римма Клопова знається на Греції

«На даний момент діє система знижок раннього бронювання, яка закінчується в березні і квітні цього року. Найчастіше в зв’язку з великим попитом, багато готелів припиняють раннє бронювання до цього терміну, – розповіла Римма Клопова, співробітник відділу розвитку напрямку Греція в компанії TEZ TOUR Ukraine. – Ми очікуємо, що Греція в цьому році буде на піку популярності в порівнянні з періодом після 2014 року. Це підтверджує і той факт, що вже сьогодні у деяких лідерів бронювання, а саме готелів ALDEMAR, GRECOTEL, AQUILA, IBEROSTAR, стоп сейли на більшість категорій номерів».

І це не дивлячись на те, що найвідоміші готелі Греції подорожчали на літній сезон на 10%, більш дешеві готелі – на 4-5%.

На воркшопі

Довідка Мандрів

22 січня в конференц-залі готелю Inter Continental Kiev пройшов WORKSHOP TEZ TOUR «ГРЕЦІЯ 2019», організований міжнародною компанією TEZ TOUR.

Більш як 300 директорів і менеджерів провідних туристичних агенцій з усієї України провели робочі зустрічі з представниками найпопулярніших готелів Греції: ALDEMAR RESORTS, GRECOTEL HOTELS and RESORTS, OUT OF THE BLUE, CAPSIS ELITE RESORT, AQUILA HOTEL S and RESORTS, NANA PRINCES Suites and Villas, RADISSON BLU BEACH RESORT, IBEROSTAR HOTELS and RESORTS.

Учасники воркшопу

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

five × five =