Леся Москаленко

І це ще не всі цьогорічні новинки.

Сьогоднішня прес-конференція цієї авіакомпанії надихає на мандри!

Генеральний директор Представництва Turkish Airlines у Києві пан Дінчер Саїджи вже традиційно звернувся до гостей українською та розповів про здобутки 2018 та плани на 2019 рік. Минулого року авіакомпанія досягла рекордних показників:

124 країни, куди виконуються рейси

306 напрямків по всьому світу

75,2 млн перевезених пасажирів

80,2% зайнятих крісел

1,4 млн тонн вантажних перевезень

Авіакомпанія Turkish Airlines постійно збільшує свою присутність в Україні. Зросла частота рейсів зі Стамбула до Києва, Львова та Одеси. Із 15-го лютого частота польотів зі Стамбула до Києва досягне 24 рейсів на тиждень! А із 6-го квітня стартують прямі перельоти із Києва до Бодрума. Загалом авіакомпанія здійснює зараз 70 рейсів на тиждень до різних міст України.

До речі, із жовтня 2018 року працює новий аеропорт у Стамбулі, що може приймати 200 млн пасажирів за рік, тож тепер ми маємо ще більше можливостей!

Українські мандрівники летять рейсами TurkishAirlines до Стамбула та далі, до США, Китаю, Мальдивів, Сейшел, Маврикію,тощо. Серед цьогорічних новинок – Балі (Індонезія), Мехіко і Канкун (Мексика), Луксор (Єгипет) та навіть Раваніємі (Фінляндія).

На запитання МАНДРІВ про те, який сервіс Turkish Airlines він особисто найбільше цінує, пан Дінчер Саїджи відповів: надійність та справжню турецьку гостинність.

Наприкінці був розіграш призів та перегляд короткого  фільму Рідлі Скота “Подорож”, який 3-го лютого був представлений у фіналі Суперкубка. Фільм було знято за сприяння Turkish Airlines у Стамбулі – місті, де зустрічаються Схід та Захід, минуле і майбутнє!

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

14 − 1 =