2004-2016

plakat-mandry-2016-october

Уже далекого 2004 року ми взяли і заснували туристичний журнал Мандри. Щоб подорожувати самим і ділитися своїми враженнями з друзями, знайомими і всіма, хто любить мандрувати і цікавиться подорожами.

З тих пір наші журналісти побували у десятках країн світу, ми випустили 87 номерів загальною кількістю майже вісім тисяч сторінок формату А4. Нас прочитали сотні тисяч і ми не зупиняємося, а й далі подорожуємо, досліджуємо і пишемо.

Наші основні жанри:

Репортаж. Журналісти, фотографи, літературно обдаровані аматори і професійні мандрівники знайомлять читача з екзотичними країнами, діляться суб’єктивними враженнями.

Експедиція. Час від часу ми організовуємо експедиції, де досліджуємо таємницю спалення трипільських будівель, пірнаємо до затопленої церкви чи перетинаємо на яхті штормове Чорне море

Хіти сезону. МАНДРИ рекомендують читачам країни, які (на думку редакції) будуть найпопулярнішими в сезоні. Курорти, страви, готелі – про все це можні дізнатися в рубриці «Хіти сезону»

Бюджет мандрівника. Журналісти редакції підраховують усі витрати, які чекають на туристів у мандрівці. Авіаквиток, їжа, проживання, послуги гідів – усе передбачено в бюджеті й турист достеменно знатиме, у скільки йому обійдеться поїздка, скажімо, в Марокко

Туристичний бізнес. Редакція ретельно відстежує статистику, аналізує ситуацію на туристичному ринку – кількість наших земляків, які побували у різних країнах, які кошти витрачаються за кордоном тощо.

Інтерв’ю. МАНДРИ дізнаються у «зірок» – письменників, артистів, політиків, спортсменів – нюанси подорожей, смішні епізоди, страхи та мрії

Володимир Ільченко, шеф-редактор

Леся Москаленко, головний редактор

Василь Біленко, художній редактор

Андрій Гінкул, консультант-натхненник