Австрійський гірськолижний курорт Ішгль – це топ.

Буквально – бо розташований на висоті 1377 метрів, а зона катання – 1400-2800 м.

І в переносному значенні:

Дві сотні кілометрів розкішних трас на будь який рівень!

Сніг – як цукрова пудра! Не вистачає натурального – є штучний і до того ж екологічний – з найчистіших гірських вод!

Найдорожчі лижні костюми, найкрутіше спорядження, найсмачніша іжа і найкрутіші вечірки!

А ще: стартували в Австрії – фінішували в Швейцарії (а потім – навпаки, бо додому, в рідний Ішгль треба повертатися). Колись по цих безлюдних (аж не віриться, що тут не було туристів) місцях переправлялися контрабандисти, а тепер на їхню честь названий цілий тур! До речі, контрабандисти-“шмуглери” стали одними з перших інвесторами в гірськолижну інфраструктуру Ішгля: перший підйомник (1952 рік) збудований у тому числі й на їхні кошти.

За останні 17 років в в курорт інвестували півмільярда євро! Шалена цифра! Але її можна побачити й навіть торкнутися – це прекрасно облаштовані 239 км трас, 45 постійно діючих підйомників.

Денний скі-пас сезону 2021/2022 коштує 59.50 євро для дорослого і 34.50 для дитини.

Ішгль – справжня знахідка для фанатів фрірайду та любителів покататися за сніговою цілиною. Зона катання розташована на висоті понад 2000 метрів, що забезпечує надійний сніговий покрив. Навіть через кілька днів після останнього снігопаду тут все ще є незаймані траси, до яких можна дістатися прямо із зони катання. Канатна дорога Piz Val Grondabahn, розташована на висоті 2812 метрів, забезпечує доступ до снігової цілини.

 

Цікавинки Ішгля

  • Для сміливих: Захоплюючий двохкілометровий спуск у долину на Ischgl Skyfly. Цей зіплайн-атракціон одночасно перевозить двох сміливців на висоті 50 метрів зі швидкістю 85 км/год, від середньої станції канатної дороги Сільвреттабан до тераси на даху нижньої станції Пардачгратбан.
  • Для амбітних зимових спортсменів: «Золота траса контрабандистів» на кордоні між Ішглем та Самнауном, протяжністю 61,8 км проходить історичними стежками контрабандистів. Це одна з найдовших лижних трас у світі та чудова можливість познайомитися з околицями Ішгля.

  • Найдовша у світі 6-місна крісельна канатна дорога Gampen E4 відвозить любителів зимових видів спорту на вершину Палінкопф заввишки 2864 метри. Це одне з найкрасивіших та високогірних місць у регіоні.

Більше про Ішгль читайте тут:
https://press.austria.info/ru/aktualnoe/ishgl-zadajot-ton-novomu-sezonu/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

four × three =