1. Завжди тепло
Навіть узимку денна температура не опускається нижче 20 градусів, вода – 18–22. А влітку 35 єгипетських градусів – це вам не 35 українських: вологість у країні фараонів (5–20 відсотків протягом року) значно нижча за нашу, тому й спека переноситься легше.

egypt-6602

2. Недорого
Єгипет був і залишається найдешевшою та найближчою теплою країною для наших туристів восени, взимку і навесні.
Для прикладу: тижневий тур у листопаді коштуватиме близько 400 доларів на одного. У ціну входить переліт, проживання в трьох зірках і харчування ол-інклюзив.
За 450–550 доларів можна оселитися в 4-зірковому готелі, а за 550–650 доларів – у 5-зірковому.

3. Море екзотичних риб
Червоне море – природний акваріум з екзотичними створіннями – полонить увагу туристів з усього світу. Подекуди пірнальники проводять під водою значно більше часу, аніж на поверхні. Спостерігати за наполеонами, муренами чи клоунами (рибками Немо з відомого мультика) інколи цікавіше, аніж спілкуватися з людьми.

4. Тисячолітня історія
У той час, коли по Європі бігали дикуни у шкурах, давні єгиптяни досягли неабияких успіхів в архітектурі, науці чи в сільському господарстві. Зазирнути в історію Єгипту допоможуть екскурсії в Луксор чи до пірамід поблизу Каїра. В Луксорі царі жили і переходили в інший світ. Тут вони поховані, тут знайдено знамениту гробницю Тутанхамона. У пірамідах ніхто не жив, але подивуватися масштабами одного із чудес світу було б цікаво.

Гора Мойсея, що на Синайському півострові, належить до біблійних легенд: на вершині Мойсей отримав від всевишнього текст десяти заповідей, які й зараз є основою християнської моралі. До речі, вважається, що той, хто зустріне світанок на горі Мойсея, позбувається всіх гріхів.

5. Активний відпочинок і SPA
Життя в єгипетському готелі різноманітне. Хтось робить акцент на гастрономію, і разом із засмагою привозить додому додаткові кіло. Охочі бути вічно молодими не вилазять зі СПА-салонів. Любителі швидкості розтинають пустелю на квадроциклах і джипах. Моремани «живуть» на вінд- і кайтсерферах, ковзаючись по синій поверхні Червоного моря. Дехто залазить на кораблів пустелі, щоб неквапливо розтрусити остеохондроз, попозувати на камеру і викласти себе в Інтернеті. Байдужих і незадоволених немає. Всі залишають Єгипет, аби знову повернутися до сонця і тепла.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

20 − one =