00 Райко РужичкаРайко Ружичка, директор Хорватського туристичного офісу в країнах СНД

Минулого року у Хорватії побувало понад 66 тисяч українських туристів, що свідчить про поступове відновлення цікавості наших громадян до цієї балканської країни. Про особливості відпочинку в Хорватії розповідає Райко Ружичка, директор туристичного офісу Хорватії в країнах СНД.

Які регіони Хорватії найпопулярніші серед українських туристів?

На першому місті – Спліт (Далмація). Потім – Істрія, Кварнер, Дубровник і Шибеник.

Яким чином переважно організовують тури наші туристи: за допомогою турфірм чи самостійно?

За минулорічними даними, 37 відсотків – це організований туризм, а 67 – індивідуальні поїздки. Відстань між нашими країнами порівняно невелика, тож українці часто приїжджають до нас на своєму автотранспорті. Хоча, звісно, бракує регулярного авіасполучення.

! DSC_0639

Порекомендуйте не самий розкручений (а значить і не найдорожчий) регіон в Хорватії, куди варто поїхати українцям…

Радив би побувати в Загор’ї, це континентальна Хорватія, поруч із Загребом. Тут багато гарних готелів зі СПА і велнес-програмами, є аквапарки, водолікарні, бальнеологічні центри і таласотерапія. Також цікавий регіон Горський Котар і Ліка, які знаходяться неподалік від відомого національного парку «Плітвіцькі озера».

! DSC_0656

За даними Хорватського туристичного офісу, минулого року на 35 відсотків зросла кількість українських туристів, які проводять свою відпустку на яхтах у Хорватії…

У Хорватії першокласні умови для яхтингу: маємо 1244 островів, подарованих природою. Є 62 сучасних марини з усією необхідною інфраструктурою. Відпочинок на яхтах – наутика – популярний серед італійців, німців австрійців та словенців. Та найбільше на яхтах подорожують самі хорвати.

До речі, торік я й сам відкрив для себе цей вид відпочинку. І тепер планую провести свою відпустку у чистих водах Ядрану, так хорвати називають Адріатику, серед островів улюбленої і прекрасної Хорватії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

17 + two =