Dubai, United Arab Emirates, January 12th, 2018: Burj Al Arab Hotel at sunrise
Готель Бурдж-аль-Араб

Готель Бурдж-аль-Араб

Це один із найвищих готелів світу. Бурдж-аль-Араб збудований на рукотворному острові у Перській затоці. Тут немає двох однакових номерів, всі – особливі, двоповерхові і кожен має унікальний дизайн, та найсучасніше оснащення. Одна зі стін у номерах – повністю скляна з видом на затоку.

Святкування Нового року в Дубаї
Святкування Нового року в Дубаї

Найбільша дубайська пам’ятка. Висота будівлі 828 метрів. Всередині хмарочоса – квартири, офіси, готелі, фітнес-центри, торгово-розважальні центри, галявини, газони і навіть парки!

Джип-сафарі в пустелі
Джип-сафарі в пустелі

Сафарі в пустелі

Екскурсія в пустелю – одна з головних атракцій для туристів в Дубаї. Щоб дістатися до пустелі, тут не треба теліпатися в автівці кілька годин. Тридцять хвилин і ви серед дюн і пісків.

45581124_1744892018967447_7606660099402104832_n

Пустеля – окраса країни. Тут можна покататися на джипах, квадроциклах чи верблюдах, залишитися аж до темряви на вечерю під зорями.

Штучні архіпелаги

Диво інженерної думки – рукотворні архіпелаги і пальмові острови в Дубаї. Пальмовими островами назвали архіпелаг, що складається з трьох штучно створених островів у Джумейрі – одному з найпрестижніших районів Дубаю. Створені у формі фінікових пальм вони помітні навіть із космосу. На цьому та інших архіпелагах розташувалися престижні готелі, ресторани, бутіки, маєтки багатіїв, цілі острови належать заможним місцевим родинам.

Dubai-2

Всесвітній торгівельний центр

Це теж хмарочос, у якому розташовуються офіси міжнародних компаній, виставкові павільйони, житлові приміщення, готелі, а також Міжнародний Центр Конвенцій.

569f886a10c00.png.optimized

Акваріум і зоопарк  Дубаю

Для родин  із дітьми Дуба пропонує розваги у Акваріумі та Зоопарку. В Акваріумі можна побачити безліч представників підводного світу: десятки видів риб, акул, скатів і восьминогів, а всього тут мешкає понад 33 тисячі морських мешканців. А ще тут можна поплавати з акулами!

Зоопарк – як оаза в пустелі, тут багато дерев, не так спекотно і тому спостерігати за різноманітними тваринами можна годинами.

268

Мечеть Джумейра

Популярна серед гостей Дубаю, бо це єдина мечеть, куди пускають представників інших релігій, не мусульман. Тут щодня вранці проводять екскурсії для туристів. Тут же знаходиться Центр культурного взаєморозуміння, ідея якого полягає у відкритості ісламу для інших релігій.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

nine + 6 =