Угорський лоукостер Wizz Air скасовує плату за ручну поклажу з 29 жовтня цього року. Про це компанія повідомила на своєму офіційному веб-сайті. Отже, тепер пасажири зможуть заощадити до €35 – стільки вони були б змушені заплатити в аеропорту за велику ручну поклажу.

Авіакомпанія вводить новий стандарт безплатної ручної поклажі розміром 55x40x23cm та вагою до 10 кг. Натомість  скасовується діючий зараз поділ ручної поклажі на маленьку-безплатну (42х32х25 см, вага до 15 кг) та велику-платну (56х45х25 см, вага до 15 кг).

За нині діючими тарифами велика ручна поклажа коштує €10–20, якщо сплатити завчасу онлайн чи через кол-центр, і €35 – якщо платити безпосередньо перед вильотом в аеропорту або біля гейту.

Якщо ж вам мало 10 кг, то за багаж все одно доведеться платити: від €16 до €55, залежно від сезону і напрямку польоту за 23 кг, і від €21 до €68 – за 32 кг. Зауважте, що така, більш вигідна ціна, діє лише для оплати через сайт або кол-центр авіакомпанії. В аеропорту чи біля гейту ви муситиме сплатити € 55. Тож, якщо ви плануєте летіти з багажем, подбайте про оплату завчасу.

Приймаючи рішення, чи сплачувати за багаж, чи скористатися новими можливостями безкоштовного провезення, візьміть до уваги ще таке. Пасажири, що не оплатять пріоритетну посадку (від €5 до €15), не матимуть гарантії перевезення ручної поклажі на борту і з великою ймовірністю їхня ручна поклажа буде переміщена у багажний відсік перед посадкою у літак та повернена після приземлення.

Пасажири, які раніше придбали та оплатили перевезення великої одиниці ручної поклажі на рейсах після 29 жовтня, отримають відшкодування у розмірі 120%.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

eighteen − 7 =