Овіяне легендами стародавнє місто Пафос на острові Кіпр цьогоріч носить титул Культурної Столиці Європи, так само, як і датське місто Орхус.

Кореспондентові журналу МАНДРИ на власні очі вдалося побачити увесь розмах, з яким кіпріоти доводять, що Пафос гідний високого звання!

www.fotolarko.com.cy
www.fotolarko.com.cy

Наприкінці січня 2017 року у Пафосі відбулася церемонія, присвячена старту величезної кількості культурних заходів Пафос-2017. Проект складається з понад 300 різноманітних культурних подій і триватиме аж до кінця року. Творці церемонії відкриття надихнулися міфами та легендами. Тож урочистості, які пройшли просто неба перед будівлею Мерії з музичними, танцювальними, звуковими та світловими перфомансами, стали казковим початком запланованих культурних заходів 2017 року.

www.fotolarko.com.cy
www.fotolarko.com.cy
www.fotolarko.com.cy
www.fotolarko.com.cy

Цілорічні заходи у Пафосі, що присвячені усім галузям культури та мистецтва, дуже радують місцеве населення, особливо, митців. Бо у місті відтепер будуть нові майданчики для культурної тусівки, нові галереї. Та що там, навіть безкоштовний Wi-Fi у будь-якій точці Пафоса. Тішить це і готельєрів та рестораторів, бо яскраві події приваблюють туристів.

Нагадаємо, що місто Пафос включене до списку Всесвітнього культурного та природного спадку ЮНЕСКО. Його історія сягає давніх часів. Саме тут з піни морської вийшла грецької богиня кохання Афродіта. Тут жив відомий оратор Марк Туллій Цицерон. У Пафосі апостол Павло сповідував слово Боже.

www.fotolarko.com.cy
www.fotolarko.com.cy

Отож, якщо ви досі не були на Кіпрі, цьогорічний культурний бум – чудова нагода побувати на острові і, звісно, відвідати Пафос. А вже заходи – обирайте на свій смак! Календар з датами та детальною інформацією тут http://www.visitcyprus.com/

http://www.pafos2017.eu

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

16 − 8 =