Компанія DBI Hotels & Resorts планує відкрити 12 готелів у 8 містах України протягом 5 років

Про це заявили представники компанії DBI на прес-конференції з нагоди 5-річчя готелю Ramada Encore Kiev, яка відбулася 1 червня в Києві

Як зазначив під час конференції операційний директор компанії DBI Hotels&Resorts Іранта Дюваж, “Україна потребує брендів. Є території, де немає готелів міжнародного рівня. Тому наша компанія планує відкрити у найближчі п’ять років 12 готелів у 8 містах України, зокрема у Житомирі, Кропивницькому, Кривому Розі. Усі готелі матимуть уніфікований сервіс. Переважно це будуть бюджетні готелі класу Super 8 Worldwide. Запланований розмір інвестицій на відкриття цих готелів приблизно 12-30 млн. доларів.

Зараз ми придивляємося до обраних нами міст, визначаємо перспективні місця розташування для нових готелів. Ми не плануємо стати власниками новостворених готелів, наша мета – ефективне управління. ”

Потенційними клієнтами новостворених готелів будуть не лише туристи, а й бізнесмени, співробітники міжнародних організацій – ООН, ОБСЄ, Червоного Хреста і т.д.

Олег Пономарьов, операційний директор девелеперської компанії DeVision (була генеральним підрядником будівництва Ramada Encore Kiev), розповів про плани будівництва “міста майбутнього” в Конча-Заспі. У цьому елітному передмісті Києва компанія DeVision має 400 гектарів землі, на якій збирається побудувати місто на 30-40 тисяч мешканців. Перша черга проекту буде реалізована до кінця цього року на площі 50 гектарів. Нове місто складатиметься із житлових будинків невеликої поверховості, розгорнутої інфраструктури: шкіл, дитсадків, магазинів, закладів проведення дозвілля тощо. Та найголовніше, що 30 відсотків території перебуватиме у спільному користуванні мешканців. Це буде набережна, парки та пляжі, де із задоволенням можна проводити вільний час.

Відповідаючи на запитання журналістів стосовно роботи Ramada Encore Kiev, Іранта Дюваж зазначив, що загалом DBI Hotels&Resorts, як керуюча компанія, задоволена фінансовими результатами: минулого року готель мав заповненість 50 відсотків, що перевершило очікування. Під час Євробачення кількість гостей, які зупинялися в Ramada Encore Kiev склала 65 відсотків.

Довідка. DBI або DB International – готельний оператор повного циклу, що пропонує комплексні рішення у сфері готельного менеджменту власникам  малих та середніх готелів в Україні та інших країнах Центральної та Східної Європи. Головний офіс компанії базується у Швейцарії. Команда DBI – спеціалісти зі США, Швейцарії, інших європейських країн та українці, що вже отримали досвід готельної справи у США та Європі.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

9 + 13 =