«Центр круїзів Одеси» отримав почесний приз від міжнародної круїзної компанії MSC Cruises, а керівництво компанії MSC оголосило про свій новий навколосвітній круїз, який триватиме 119 днів

img_5552

Церемонія нагородження найкращих партнерів відбулася на величезному 16-палубному лайнері MSC Fantasia, де з цієї нагоди зібралися всі «зірки» туристичного бізнесу світу, котрі замаються продажем морських турів на круїзних кораблях. Круїз почався в Генуї. Урочисте зібрання так і назвали – «Всі зірки моря». На цьому дійстві побував і кореспондент МАНДРІВ.

– «Центр круїзів Одеси», – розповів його керівник Олексій Курцев, – є ексклюзивним представником MSC Cruises в нашій країні. – Ми продаємо морські тури на лайнери компанії в різних куточках світу – по Середземномор’ю, північних морях, у Південній Америці, по Карибських островах, країнах Азії тощо. Тури тривають від однієї доби до місяця. Хоча найбільш популярні – семиденні.

img_5820

Щоб уявити умови відпочинку на «Фантазії» та інших лайнерах MSC Cruises, треба мати дуже бурхливу фантазію. Тут і розкішні каюти та безліч ресторанів і численні басейни з морською водою, і джакузі, що їх італійські туристи називають гідромасажем, і сауни, і фітнес-тренажери, і жива музика на будь-який смак, і театр на 1600 місць, де, власне, і відбувалася церемонія нагородження, і танцювальні майданчики, і безкінечні крамниці й заклади харчування… Ці лайнери позмагаються з будь-яким п’ятизірковим готелем.

img_5774

Як правило, переходи по морю здійснюються вночі, а денний час корабель проводить на якомусь острові чи в портовому місті. Наприклад, є семиденний тур Генуя – Рим – Палермо (це все Італія) – острів Мальта – Барселона (Іспанія) – Марсель (Франція) – Генуя. Або Буенос-Айрес (Аргентина) – Пунта-дель-Есте (Уругвай) – Ільха-Гранде (Бразилія) – Ріо-де-Жанейро (Бразилія) – Буенос-Айрес.

img_5618

Цікаво, що ціни на все це задоволення зовсім не фантастичні. Виходить навіть дешевше, ніж якби весь цей час провести в якомусь європейському п’ятизірковому готелі з повним пансіоном.
Під час «зіркового» зібрання на лайнері виконавчий директор MSC Cruises Джанні Онорато поділився з пресою планами компанії на майбутнє.

Зокрема розповів про запланований тур навколо світу.
5 січня 2019 року з Генуї відбуде круїзний лайнер Magnifika, який обійде світ за 119 днів, відвідає п’ять континентів, 49 місць у 32 країнах. Це будуть історичні порти, величезні міста й віддалені екзотичні острови по всьому світу, у тому числі Нова Зеландія, Полінезія, Бора-Бора, Фіджі, Лос-Анджелес, Гавайї.

– Це буде грандіозний тур, – поділився з кореспондентом МАНДРІВ відставний капітан Джуліано Боссі, якого власник MSC Джанлуїджі Апонте призначив почесним послом компанії у світі. – За чотири місяці можна буде побачити весь світ – більш як 30 країн!
– Але чому серед них немає України? – цікавимося в капітана.
– Раніше лайнери MSC Cruises заходили в Одесу, – пояснив капітан. – Але щоб потрапити в Чорне море, кораблю доводиться проходити Босфор. А ситуація в Туреччині відомо яка…
– Та ми дуже сподіваємося, що скоро повернемося в Україну й Чорне море загалом, – сказав виконавчий директор компанії Джанні Онорато.

www.ccu-ukraine.com.ua

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

1 + twelve =