dsc_0440

Зараз компанія МSC Cruises будує лайнер нового покоління у рамках проекту MSC Seaside. Перший лайнер типу MSC Seaside спустять на воду в Маямі в грудні 2017 року, і там же дадуть йому імя, похрестять. До речі, вперше в історії МSC Cruises хрестини судна пройдуть в США.

Лайнер MSC Seaside здійснюватиме цілорічні вояжі Карибським регіоном. Другий лайнер проекту MSC Seaside з’явиться в травні 2018-го, а третій – у 2021-му.

У чому ідея нового проекту? MSC Seaside – це «360 градусів моря». Буде ще більше панорамних ресторанів, барів і ліфтів. А на кормі пляжна зона опуститься досить низько до рівня води, що стане характерною особливістю дизайну цього круїзера.

Уздовж бортів ітиме зона променаду, аквапарк займатиме 2/3 довжини лайнера. Ціла секція буде повністю присвячена спорту, включаючи тенісні корти.
З’являться каюти з приватними джакузі. Буде можливість об’єднати дві-три каюти в одну, щоб розмістити велику сім’ю до десяти осіб.

Новий лайнер допоможе втілити в життя основну ідею круїзу: один раз ви пакуєте валізи, а далі – отримуєте різні міста, проживання в люксових умовах, їжу, басейни і розваги. І все – на одному лайнері.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

4 + 19 =