Курортний сезон почався, і відразу піднімається питання, де провести відпустку, знову Одеса? Що стосується цін на житло, то ціни космічними ще не стали. Але це поки, так як тенденції на зниження ціни в порівнянні з минулим роком не буде, буде тільки на збільшення. Адже після 2014, коли український туризм знаходився в ямі, ціни з кожним роком зростають приблизно на 10-15%.

1укр

Найбільш затребуваним містом-курортом, донині, в нашій країні залишається Одеса. Ціни в Одесі стабільно зросли, і будуть зростати разом з розпалом курортного сезону.

3укр

Якщо ж розглядати менш популярні напрямки – маленькі міста-курорти, такі як: Скадовськ, Лазурне, Чорноморськ, Бердянськ, Коблево, Генічеськ, Затока і Маріуполь, то ціни в цих напрямках, досить доступні, але що стосується сервісу, питання спірне.

У Лазурному пропонують вілли, ціни на які стартують від 1700 грн. Виходячи з нашої статистики, ця локація запитує найвищий прайс. З бюджетного відпочинку можна виділити Бердянськ, де ціна починається від 425 грн за добу, далі Маріуполь – 480 грн добу, а Чорноморськ і Генічеськ – 600 грн добу.

5укр

– Звичайно, всюди де є непогане море і якийсь цивілізований пляж, всюди будуть туристи, але це не той туризм який можна назвати масовим і організованим.

Через відсутність фінансування в інфраструктуру дрібних курортних міст, відсутній сервіс. Які б вілли і будинки не будували приватні сектори для туристів, поки туди фізично важко добиратися на машині, на поїзді, на автобусі, туризм там процвітати не буде.

Чи варто говорити про величезну кількість диких пляжів, відсутності доріг і необхідних установ, таких як лікарні, аеропорти, залізничні вокзали і тд. З курортних міст аеропорт є тільки в Одесі. А якщо розглядати непопулярні напрямки, то добиратися доводиться на поїздах післявоєнного часу, з радянським сервісом провідників. А їхати на машині, де дорога вказує лише напрямок небезпечно. Що з перерахованого, може привабити туриста провести свою відпустку в подібних «курортах»?

Поки держава не почне витрачати гроші на непопулярні напрямки, ні про який якісний туризм там, мови йти не може.

Як має виглядати вплив держави на занедбані регіони, які могли б стати затребуваними курортами?

Держава інвестує, місцеві органи влади виконують умови щодо збирання податків в цьому районі і завдяки такій синергії, приватний сектор робить сервіс, платить податки, далі, за ці податки розвивається інфраструктура і тільки тоді є розвиток.

www.dobovo.com

mgefcjlbabpcdnan

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

two × three =