15 березня авіакомпанія Ryanair оголосила про свої перші рейси з України, яка стала 34-ою країною у мережі компанії.

З Києв Ryanair літатиме в Ейндховен, Лондон, Манчестер і Стокгольм.

У планах 15 рейсів на тиждень: Ейндховен (3 рази на тиждень), Лондон Станстед (5 разів на тиждень), Манчестер (3 рази на тиждень) і Стокгольм Скавста (4 рази на тиждень).

Зі Львова польоти здійснюватимуть у такі міста: Берлін, Меммінген, Будапешт, Вроцлав, Краків, Лондон, Ейндховен

Авіасполучення розпочнеться з кінця жовтня, але квитки вже зараз можна купити на сайті компанії www.ryanair.com.

З нагоди свого дебюту в Україні Ryanair оголосив спеціальну пропозицію: квитки на рейси у жовтні та листопаді будуть доступні за ціною від 19,99 євро. Акція діє до опівночі четверга (16 березня).

Під час прес-конференціїу Києві комерційний директор компанії Ryanair Девід О’Брайан заявив:

«Компанія Ryanair рада повідомити про те, що рейси за низькими тарифами нарешті стануть доступними в Україні, нашій 34-й країні роботи. Запрошуємо всіх клієнтів, які хочуть забронювати білети за низькою ціною, зробити це зараз на сайті www.ryanair.com або у мобільному додатку, де вони отримають найнижчу ціну на рейси з і до України».

ryanair-aircraft-(12)

Про компанію:

Ryanair виконує більше 1800 рейсів щоденно з 85 пунктів вильоту до більш ніж 200 пунктів призначення в 33 країнах. Щорічна кількість пасажирів авіакомпанії дорівнює 120 млн. Повітряний флот компанії складається з більш ніж 360 літаків Boeing 737. Очікується також поповнення флоту ще 300 літаками Boeing 737, що дозволить компанії Ryanair зменшити тарифи та збільшити пасажирський рух до 200 млн. пасажирів до 2024 фінансового року. Команда Ryanair складається з 12 000 висококваліфікованих професіоналів у сфері авіації, що забезпечують найвищі показники безпеки і вчасне виконання рейсів протягом 31 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

8 − 3 =