В Києві відкрився Центр туризму Греції в Україні під егідою Міністерства туризму Греції, Грецької туристичної організації та благодійної організації “Фонд Бумбураса”. Очолив Центр туризму пан Іоанніс Дасопулос.

!! 002

Стенд нового Центру туризму Греції був представлений на 24 Міжнародному туристичному салоні «Україна» – UITM’2017 у жовтні і приваблював увагу учасників та відвідувачів виставки. Пан Іоані с Дасопулос з колегами зустрічали гостей на своєму стенді, пригощаючи ароматною кавою та закусками.

uitm 2017_12

А увечері після переговорів та зустрічей в рамках виставки у історичному центрі Києва в Fairmont Grand Hotel відбувся урочистий прийом на честь відкриття Центру Греції в Україні.

!! 001

Натхненником і спонсором цієї довгоочікуваної події став голова «Фонду Бумбураса», небайдужий до України грецький підприємець і меценат Пантеліс Бумбурас.

bumburas

Пан Бумбурас родом з грецького острова Лімнос, а нині мешкає в Одесі, має власний будівельний бізнес і відомий в Україні, Греції та і за межами наших двох країн, як великий благодійник і людина широкої душі. Пан Бумбурас займається розвитком еллінізму за межами рідної Еллади. Але не лише цим – українські школи, дитсадки, лікарні, українські військові частини на Донбасі – отримують підтримку і фінансову допомогу від «Фонду Бумбураса».

!! 008

Розмах вечірки у Fairmont Grand Hotel  був і справді грецький 😊 Близько 300 чи, може і більше, гостей: дипломати, грецькі та українські діячі, туроператори, журналісти.

!! 003

Музика, смачні наїдки і грецьке вино! А маленький хлопчик у грецькому національному вбранні, що з власного бажання хвацько відтанцював усі музичні номери на сцені, вразив усіх присутніх. Судячи з реакції організаторів, цей виступ не був передбачений програмою!

!! 004

Отож, підведемо підсумки – там де Греція, там завжди тепло, смачно, душевно і весело!

!! 005

А у Центрі туризму Греції відтепер на чекають на гостей і нададуть всю інформацію про Грецію українською, англійською чи грецькою мовою! Будемо сподіватися, що з відміною віз та появою туристичного представництва Греції в Україні кількість українських мандрівників в містах, на курортах та прекрасних островах Греції стабільно зростатиме!

!! 006

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

eighteen + 10 =