Перший в Україні чартерний рейс до Марса-Аламу за програмою туристичної компанії «Феєрія Мандрів» вирушив з Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) 15 жовтня

dsl_5813

«Це наш перший рейс спільно з авіакомпанією Анда Ейр. Разом ми ламаємо стереотипи, що стосуються туризму в Україні, – розповів на брифінгу в аеропорті директор туристичної компанії Феєрія Мандрів Ігор Захаренко. – Раніше ми перші відкрили Тирану (Албанія) для українського туриста, тепер – “новий” Єгипет, пізніше Йорданія. Чому аеропорт «Київ»? Тут все швидко, немає черг. Так і дешевше.”

З 23 жовтня рейси до Марса-Аламу будуть виконуватися щонеділі. Час вильоту з Києва і зворотнього рейсу туроператор установив таким чином, щоб туристи не втрачали зайвих годин відпочинку: “виліт з Києва о 9.30, 4 години льоту, і в обід ви вже в готелі. Купаєтеся в морі і засмагаєте”, – каже Ігор Захаренко.

Гендиректор «Anda Air» Сергій Шаменко розповів: «У співпраці з Феєрією ми часто ставимо завдання, які складно вирішуються. Але ми з ними впораємося. У нас багато планів на співпрацю з компанією «Феєрія Мандрів» та аеропортом «Київ».

dsl_6155

Возитиме до Єгипту літак MD 83, на борту якого 165 посадочних місць: “Цей борт дозволяє сідати в будь-якому аеропорту України, і це надійна машина. Це один з перших літаків, який пройшов сертифікацію в Україні. Ми його любимо, він простий і надійний. Цей Боїнг військової розробки, і він ще політає і не втомиться. Повірте, будуть туристи, будуть і нові літаки. Головне щоб були туристи», – каже Сергій Шаменко.

dsl_6081

Керівник Феєрії Мандрів запевнив, що українцям сподобається новий курорт:
“Це найбільш європейський курорт Єгипту. Там мало людей, і в основному – це все європейські туристи. Бельгійці, німці, французи, італійці… і ви. Там дуже гарні корали, практично ручні дельфіни, морські корови, що просто біля вас жують водорості, морські черепахи. Марса-Алам сподобається українцям».

dsl_6104

Серед журналістів були розіграні призи 2 путівки та подарунок від Майстерні Valina, один із переможців розіграшу одразу потрапив на борт літака.

dsl_6115

22 жовтня Феєрія Мандрів разом з Анда Ейр відправлять ще один новий регулярний чартер – до Акаби, Йорданія, який працюватиме до січня 2017 року.

Всі фото – Феєрія Мандрів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

twenty + 17 =