Компанія Ігоря Захаренка «Феєрія мандрів» впевнено лідирує на українському ринку. Рушій усієї цієї налагодженої машини, яка на повній швидкості мчить вперед, сам Ігор – бізнесмен, меценат, патріот, телеведучий, журналіст, видавець і невтомний генератор ідей. Перелік можна продовжувати і тоді виникає запитання – чи спить Ігор узагалі? Спить: трішки в літаку, трішки в автобусі. Та, як стверджує сам Ігор–Феєрія (так його давно називають у туристичній тусовці) – чим більше вдається зробити, тим сильніший азарт!

DCIM100GOPROGOPR1132.

DCIM100GOPROGOPR1123.

У Марса Аламі я вперше плавав з морською коровою!

Єгипетський курорт Марса Алам – наша цьогорічна новинка. Незаймана природа, затишні бухти, бездоганні пляжі. Рифи, корали, рибки…Просто мільйони риб! Черепахи і, звичайно, морська корова, дюгонь. Це щось неймовірне – поплавати з цим дивом! Зустріч з коровою – найбільше моє відкриття в Єгипті.

1-4731175_10210825829460833_6932370296246420243_n

Літаємо щонеділі, дуже зручний розклад. І в перший, і в останній день встигаємо купатися в морі. Лише 3 години 50 хвилин, щоб дістатися до літа, сонця і тепла!

img_7786

Ціни від 299 доларів за 8 днів з трансферами та проживанням у готелі, де все включено. Це якщо їхати за системою «Фортуна 4 зірки» (коли отримуєш готель цієї категорії, але не знаєш напевне – який). Фортуна 5 зірок – 399 доларів. До речі, готелі всі хороші, відповідають своїй класифікації! Гарний сервіс, уважні та привітні люди!

Наших бійців возимо на відпочинок безкоштовно

Я не знаю, чи роблять це інші туроператори, але ми постійно надаємо безкоштовний відпочинок нашим ветеранам. Якби всі українські турфірми так вчиняли, то ми б разом вже перевозили всіх воїнів з родинами по два рази! Усього за 2016 рік з нами поїхали близько 30 тисяч туристів.

Туристи «Феєрії» в Йорданії

Ми самі і є реклама України за кордоном

Ми завжди з українськими прапором, нас упізнають, кажуть багато гарних слів. Рекомендуємо туристам брати в тури вишиванки, влаштовуємо дні вишиванки у мандрах. Говоримо українською і рекомендуємо туристам говорити лише українською, бо тоді всюди буде ставлення, як до гостей. Але найбільше – розповідаємо іноземцям про Україну – в ресторанах, музеях, базарах… Та найкраща реклама – наша поведінка. Іноземцям подобається, як поводяться наші туристи. Ми зі своїми групами спеціально проводимо роботу. Ось так не лише на міжнародних туристичних форумах, а йв наших турах рекламуємо Україну за кордоном.

Туристи «Феєрії» в Петрі

Наступного року ми знову всіх здивуємо

На наступний сезон готуємо «бомбу», і не одну! Але що це буде – не скажу, щоб ідею не вкрали! Можу лише сказати, що продовжимо чартери до Албанії, збільшимо до Хорватії, відкриємо нові країни та курорти. Можливо, до Марса Алами будемо літати навіть улітку. Там вітерець дме, спекотно не буде!

Буде багато екзотики – особливо Латинська Америка, навіть Гондурас!
Також Японія, Корея, Китай, Тайвань!

Лишаємося вірними нашій концепції екскурсійних турів – продаємо авіатури за ціною автобусних.

Ну й починаємо приймати іноземних туристів в Україні. Плануємо взяти участь у виставці в Берліні!

1-4264148_10210406236091261_8357788723866555861_n

Де я беру сили й енергію

По-перше, у нас все буде добре! Нам працювати треба, трудитися, економіку піднімати, реформи проводити, з корупцією боротися! Ми одна з найбагатших країн світу!

 

Якщо втомлююся, то заряджаюся енергією від сонця, моря, води, землі.

Мене дуже надихають люди! Надихають результати моєї праці! Не повірите, але у мене і вільний час ще є!

Чим більше занять, тим більше встигаєш!

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

4 × two =