Авіакомпанія YanAir відкрила продаж авіаквитків з Києва та Одеси до Грузії на літній сезон. Всі авіарейси будуть виконуватися с аеропорту «Київ» (Жуляни).

Частота рейсів Київ-Тбілісі з квітня зросте до трьох на тиждень – по вівторках, четвергах та неділях, а з початку червня збільшиться до чотирьох. Вартість авіаквитка – від 5 832 гривні в обидва кінці,включаючи всі збори, одне місце багажу (до 23 кг) та харчування на борту під час польоту.

Показується image(2).jpeg

З 15 квітня авіакомпанія YanAir починає літати з Києва до Батумі двічі на тиждень по вівторках та суботах, а з червня цей рейс планують зробити щоденними. Вартість авіаквитка – від 5 944 гривні в обидва кінці.

З 3 червня YanAir починає літати з Одеси до Батумі двічі на тиждень по середах та суботах, вартість авіаквитка – від 4 797 гривеньв обидва кінці, включаючи всі збори. А з 4 червня відкривається рейс Одеса-Тбілісі двічі на тиждень по четвергах та неділях. Вартість авіаквитка – від 5 459 гривень в обидва кінці, включаючи всі збори.

В найближчих планах – запустити рейс зі Львова до Батумі двічі на тиждень.

“Ми бачимо всі передумови для збільшення пасажиропотоку між Україною та Грузією в 2017 році – це і туризм, і ділові зв’язки між нашими країнами, тому збираємося збільшити частоту між Києвом і Тбілісі, і раніше вийти на щоденний графік польотів в Батумі”, – повідомив комерційний директор авіакомпанії YanAir Євген Пушенко.

У 2016 році авіакомпанія YanAir перевезла понад 37 000 пасажирів на рейсах з Києва та Одеси до Батумі та близько 23 000 пасажирів на рейсах з Києва та Одеси до Тбілісі. У порівнянні з 2015 роком в 2016 році зростання авіаперевезень пасажирів авіакомпанією склало25%.

«Цифри говорять про те, що пасажири позитивно оцінюють наш сервіс на борту, нашу модель наданих послуг, яка вже включає в собівартість авіаквитка очевидні переваги – харчування та багаж. У 2017 році у нас на бортах буде введена система якості, щоб наші клієнти змогли нам повідомляти про свої потреби. І ми плануємо приріст пасажиропотоку до 15-20 % у цьому році», – зазначив Євген Пушенко.

Авіаквитки можна придбати на сайті авіакомпанії YanAir: www.yanair.ua

 

 

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

seven + 5 =