Отель Kandima Maldives на Мальдівах ідеально підходить для сімейного відпочинку. Окрім чарівної природи і можливостей для активного проведення часу, отель надає батькам таку розкіш, як вільний час. При цьому їхні діти також отримають від мальдівських канікул максимум – значно більше, ніж якби ними опікувалися в цей час втомлені батьки, які під час відпустки теж прагнуть перепочинку.

Kandiland 1

Справа в тому, що в цьому отелі працює унікальний дитячий клуб Kandiland. Це – справжній рай для дітей різного віку (від 1 до 12 років), де акцент робиться на величезній водній зоні для ігор з піратськими кораблями, гірками, тунелями, водними пушками, міні-гейзерами, водоспадами та «дощовим» майданчиком. Також у дитячому клубі є батут, мотузковий парк парк, пісочниці, Лего, стіна для скалолазання, зона комп’ютерних ігор і ще багато іншого.

Але діти не будуть залишені в клубі напризволяще, кваліфіковані аніматори запропонують їм чимало цікавих і корисних занять. У Kandiland діти:

  • Вчаться готувати обід (піца, печиво і т.д.) на міні-кухні під відкритим небом.
  • Вчать культуру Мальдів завдяки знайомству з місцевими піснями і танцями.
  • Стають морськими біологами, вирощуючи корали.
  • Знайомляться з природою Мальдів завдяки полюванню на крабів та експедиціям з пошуку черепашок.
  • Роблять свого власного повітряного змія і вироби з натуральних матеріалів (наприклад, з кокосів або піску).
  • Заряджаються енергією на заняттях міні-Зумбою, а також беруть участь у міні-Олімпійських іграх.
  • Розважаються на арт-конкурсах, займаються наскельним живописом і виготовляють своїх власних русалок.
  • Вивчають місцеву мову діверхі.

19598908_722237304615055_8873700237522507239_n

Кваліфіковані працівники дитячого клубу можуть забрати дітей у батьків прямо з вілли рано вранці, а привести назад вже до вечері. Kandiland пропонує насичену програму розваг з 9:00 до 21:00 щодня. До того ж, протягом дня діток кілька разів годують, в необмеженій кількості для них соки, чай та інші напої, а медичний центр і стоматологічний кабінет в готелі Kandima Maldives працюють цілодобово, тому мами і тата можуть не переживати за здоров’я і безпеку своїх дітей . Для самих маленьких є babysitting servic.

k5

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

twelve + 18 =