Це п’ятизірковий готель вищого класу з розкішними номерами й елегантним інтер’єром з дизайнерськими меблями. У СПА-центрі гості насолоджуються басейном з джерельною водою, різноманіттям саун. Тут є все необхідне для занять йогою, пілатесом і кінезисом. Серцем комплексу є медичний центр відновлення здоров’я, основні напрямки якого: детокс, бальнеологія (лікування грязями), гідротерапія, дієтологія, лікування водою і травами, естетична медицина, а також центр апаратної косметології. На території комплексу п’ять вишуканих ресторанів, які зможуть задовольнити найвибагливіших гурманів

Винна карта складається з 350 позицій вин, є навіть чотири позиції ексклюзивного вина з колекції п’яти великих вин Бордо. Для приготування страв тут використовують овочі та фрукти, вирощені на власних полях і садах. Зараз в Edem Resort Medical & SPA налічується майже 3 га фруктових садів, а також власний виноградник площею 1 га з морозостійких сортів, привезених з Німеччини.

!!!! 20160930-TAN_9275

Мисливські угіддя в будь-який час року до послуг любителів активного відпочинку, а для заняття спортом є тенісний корт, міні-футбольне поле і навіть свій Альпійський парк п’яти рівнів.

У найближчих планах запуск гольф-поля для поціновувачів цієї гри.
У вихідні часто проводяться весілля у вишуканому церемоніальному палаці Grand Hall. Тут починається щасливе життя кожної подружньої пари…

!!!! 00016_SPA_Pool
Як народилася ідея створення Edem Resort & SPA

Ольга Філатова, засновниця комплексу Edem Resort Medical & SPA, експерт зі здорового способу життя, діючий член Британської антіейдж академії

Подорожуючи багато світом, ми з чоловіком дійшли висновку, що особливо важливо зупинятися в готелях, де можна поєднати не тільки якісний відпочинок з високим сервісом, а також з можливістю відновити здоров’я та енергію. Оскільки таких місць не так багато у Європі, прийшла ідея створити щось унікальне в Україні.

!!!! Edem_int_0004

Так народилася ідея Edem Resort Medical & SPA – особливого місця, де поєднуються первозданність природи, культурні цінності, естетика буття і турбота про власне здоров’я.

Це симбіоз давніх медичних наук, знань і світового досвіду з використанням високих технологій. Наші гості – це люди, час яких дуже дорогий! Наші клієнти багато працюють і подорожують, відкриті для нових можливостей, вміють цінувати особливі пропозиції, дбають про здоров’я – своє і близьких. Вони об’їздили весь світ і вміють відрізнити справжнє – від копій.

Edem Resort Medical & SPA особливий і завдяки Медичному центру відновлення здоров’я – це новий проект, який об’єднує найкращі сучасні технології та методики у сфері краси та здоров’я. Сьогодні діяльність курорту базується на дослідженнях у сфері озонотерапії, кисневої терапії, гіпокситерапії, хромотерапії та інших фізіотерапевтичних методів, що впливають на регуляцію обмінних процесів і процесів регенерації в живих клітинах.
«Перезавантаження» організму в Edem Resort Medical & SPA
Олексій Башкірцев, кандидат медичних наук, медичний директор, головний лікар Edem Resort Medical & SPA

Центр відновлення здоров’я Edem Resort Medical & SPA побудовано за принципом італійських, німецьких, іспанських концептів центрів відновлення.

Сьогодні в діагностиці ми керуємося класичними методами, що базуються на принципах доказової медицини: це ультразвукова діагностика, навантажувальні «стрес-тести», спірометрія, дослідження крові, сечі, консультації фахівців. Також не заперечуємо принципи китайськоїта аюрведичної медицини, прислухаємося до вітчизняних і світових біоенергетичних досліджень.

!!!! edem 01

У лікуванні ми використовуємо методи бальнеології, здорового харчування, дозованого фізичного навантаження, апаратної фізіотерапії, озонотерапії, детоксифікації.

Ми не ставимо перед пацієнтом мету «просто скинути вагу», ми говоримо: «уникайте спокус». Ми не говоримо: «уникайте стресу», ми вчимо, як прийти до рівноваги й утримати її якомога довше. Не кажемо «почистити організм», а радимо – «перезавантажити себе».

У харчуванні ми дотримуємося досить жорсткого принципу, проте намагаємося робити це привабливо. При цьому в харчуванні використовуємо тільки місцеві та сезонні продукти, прагнемо, щоб у кожній страві збереглася максимальна кількість корисних речовин і при цьому – всі смакові нюанси.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

3 − three =